Konaklama

Çok Değerli Misafirlerimiz, Kıymetli Dostlarımız,

Sempoyumun bütün etkinlikleri (Sunumlar-Konaklama)

Olbios Marina Resort Hotel”de gerçekleştirilecektir.

Olbios Marina Resort Hotel,

Mersin’in ve Akdeniz Bölgesi’nin en temiz ve en güzel sahillerinde yer alan, doğa ve deniz ile içiçe, sakin, huzurlu, güvenli, nezih ve çevre ödüllü 4 yıldızlı bir aile otelidir. Doğayla içiçe ve eşsiz güzellikte bir koyda yer alan tesislerimizde otopark, jeneratör, kum plaj ve havuz, ücretsiz Wi-Fi, restoran, snack bar, market, SPA ve fitness, antik tiyatro / gösteri alanı, çocuk parkı ve mini kulüp, özel dinlenme ve kitap okuma alanları, revir, çamaşırhane, ambulans ve doktor hizmeti, …vb. hizmetlerimiz mevcuttur. Konaklamalı misafirlerimiz, yatırdıkları küçük bir katkı payı (700 TL – Kayıt ücreti dâhil), 2 gece Tam pansiyon konaklama (Oda- Kahvaltı-Öğle-Akşam Yemekleri) imkânının yanı sıra, tesisin fitness-SPA merkezi (Türk hamamı, sauna, havuz, dinlenme odası, fitness center) hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Not: Birlikte gelecek misafirleriniz de, 500 TL gibi sembolik bir ücret ödeyerek, muhteşem bir 2 gecelik hafta sonu tatilinde, aynı hizmetlerden faydalanabilirler.

– Konaklama talep eden (Konaklamalı katılım ücreti – 700 TL ödeyen) misafirlerimize, 31 Ekim – 2 Kasım 2019 tarihleri arasında maksimum 2 gecelik, ücretsiz konaklama imkânı sunulacaktır. Misafirlerimizi, bedelini ödeyerek Ekstra konaklama talebinde bulunabilir.

– Her bir ekstra misafir için ayrı bir kayıt-katılım ücreti ödenmesi gerekir. Katılımcılarımızla birlikte gelecek misafirleriniz de, sembolik bir ücret ödeyerek, muhteşem bir 2 gecelik hafta sonu tatilinden ve aynı hizmetlerden faydalanabilirler.

Sempozyum konaklama ve bildiri sunumları da dâhil bütün etkinlikler, Mersin’in en güzel döneminde, Mersin’in ve Akdeniz sahillerinin en güzel otellerinden birinde, “OLBİOS MARİNA RESORT HOTEL’de” gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı Bilgi İçin: http://www.olbios.com/tr/sayfa.aspx